Stroje kapielowe w cieplych krajach

500409_what_do_you_think

stroje kapieloweW Polsce stroje kąpielowe to temat na maksymalnie trzy letnie miesiące. Kąpać się i plażować zaczynamy na poważnie w czerwcu, chociaż co odważniejsi sezon plażowania i opalania zaczynają już w weekend majowy. W połowie sierpnia robi się już zimno, coraz częściej pada i jest nieprzyjemnie, dlatego też stroje kąpielowe sprzedają się coraz słabiej. Wyżyć z nich trudno, nie jest to wielki biznes. Co innego w ciepłych krajach. Włochy, Grecja, Hiszpania czy Portugalia to kraje, gdzie lato trwa prawie cały rok, a chodzenie czy jeżdżenie na plażę należy do ulubionych sportów narodowych. W każdy weekend tysiące ludzi wyjeżdżają na plaże, aby się opalić, złapać słońca, czy też poznać nowych ludzi. W tych krajach stroje kąpielowe sprzedają się o niebo lepiej. Można powiedzieć, że sprzedają się tak dobrze, jak wszystkie inne ubrania, ponieważ tak właśnie są tam traktowane – jak jeszcze jedna część garderoby. Są one także często zmieniane, bowiem moda na stroje kąpielowe w ciepłych krajach zmienia się dosyć szybko.
Tak jak w wypadku innych elementów garderoby, tak i tutaj obowiązują różne zasady, są stroje kąpielowe szyte przez znane domy mody, są także stroje szyte w Chinach i sprzedawane na bazarach. Rozrzut cenowy, jeśli chodzi o stroje kąpielowe, jest ogromny, stąd prawdopodobnie każdy znajdzie coś dla siebie. Najlepszymi klientami dla firm szyjących stroje kąpielowe są oczywiście ludzie młodzi, którzy muszą mieć zawsze najnowsze wzory zgodne z wytycznymi mody, za którą starają się bezustannie nadążyć.
Stroje kapielowe 2009

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

1 komentarz do artykułu “Stroje kapielowe w cieplych krajach”

  1. Grażynka pisze:

    Drogie Panie, przecież zawsze zostają po sezonie baseny oraz spa, w którym można spędzić w naszym stroju kąpielowym nieco czasu. Zwłaszcza, że pływanie jest bardzo przyjemną czynnością, zwłaszcza jesli połączy się je z wygrzewaniem w saunie.

Skomentuj artykuł

Pokaz-bielizny.pl - blog poświęcony bieliźniarstwu, modzie oraz urodzie każdej kobiety.